Hikayemiz
Herşeyin başı eğitim. Bizim hikayemizin de…


Bonzet İnşaatın kurucuları çalışma hayatlarına çocukluk çağlarında aile şirketlerinde başlamışlardır.


Parlak eğitim hayatlarını tamamladıktan sonra Aile şirketlerinde ve Klima İnşaat, Bahadır İnşaat, Ata Holding, Yapı Merkezi, Maya Holding, Altınbaş Holding gibi Türkiye’nin sektörlerinde ileri gelen firmalarında üst düzey ve tepe yönetici olarak birçok prestijli marka projeleri başarıyla hayata geçirmişlerdir.


Kurucuların başarılarla dolu kariyerleri deneyimleri ve kendi aile şirketlerinde edindikleri mesleki sorumluluk bilinci,2011 yılında Bonzet çatısı altında buluşmuştur.


1950 yılında Yüksek Mühendis ve Sanayici Mim Suat Müftüler tarafından kurulmuş İnşaat ve Makine Sanayi şirketleri ile 1960 yılında Ahmet Yılmaz Turfanda tarafından kurulan Yılmaz Elektrik ve Taahhüt şirketleri bu günlerimizi göremeseler de onların 2.Nesillerine aşıladığı iş Ahlakı, mesleki sorumluluk bilinci ve tecrübeleri, Bonzet’te ebedi ilham kaynağı ve değişmez temel değerler olmuştur.


Yurt içinde ve yurt dışında, Dünyanın en seçkin yatırımcılarıyla da çalışılarak güçlendirilen bu tecrübe, değerler ve kurum kültürü, artık Bonzet İnşaat ailesi bünyesinde artarak devam etmektedir...

© 2014 - 2019 - BONZET. Site tasarım ve yayın Veboon