Başkanın Mesajı

BONZET GRUP, ÜLKECE YAŞADIĞIMIZ EKONOMİK KRİZE VE BUNCA ZOR ŞARTLARA RAĞMEN GEÇEN YIL BAŞLATTIĞI 3 PROJEYİ DAHA ZAMANINDA BİTİRDİ VE SAHİPLERİNE TESLİM ETTİ.

MAANAA 19 FENERBAHÇE, MAANAA 05 ERENKÖY REZİDANS PROJELERİMİZ İLE ÇERKEZKÖYDE YAPTIĞIMIZ BİR SANAYİ YAPISINI PLANLANAN SÜREDE TAMAMLADIK, SAHİPLERİNE VE ÜLKEMİZE KAZANDIRDIK. BU PROJELERDE EMEĞİ GEÇEN HERKESİ CANI GÖNÜLDEN KUTLARIM.

BİRLİKTE ÇALIŞTIĞIMIZ HER KESİMİN SAYGI DUYDUĞU VE ÖRNEK ALDIĞI BU YAPILARI SİZLERİN GÜVENİNE LAYIK OLACAK ŞEKİLDE ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ.

EVRENSEL DEĞERLERİMİZİN, DOĞAYA, BİLİME, SANATA VE İNSANA SAYGI, BİLİNCİYLE ARTIK KOCAMAN BİR AİLEYİZ. GEÇEN YIL ARAMIZA TUTKULU, İYİ EĞİTİMLİ, KENDİNİ SÜREKLİ GELİŞTİREN GENÇLER DE KATTIK.

KİMSEYİ İNCİTMEDEN ÖNCE KALİTEYİ VE DAİMA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ DÜŞÜNEREK BU YILDA 2 YENİ PROJEYE BAŞLIYORUZ…

2015 ULUSAL MİMARLIK ÖDÜLÜ SAHİBİ “MİMAR CEM SORGUÇ’UN” MÜELLİF OLDUĞU ETİLERDE MAANAA 47’Yİ SON TESLİM AŞAMASINA GETİRDİK. MAYIS SONUNDA TESLİM EDİLECEK OLAN BU PROJENİN ARDINDAN; ETİLER METROSUNUN HEMEN YANINDA ÜLKEMİZİN EN KÖKLÜ MİMARLIK OFİSİ “TEKELİ SİSA” TARAFINDAN TASARLANAN MAANAA 30 PROJEMİZE BAŞLIYORUZ. MAANAA 30 YAKLAŞIK 52 DAİRE 1 DÜKKAN VE 4 BLOKTAN OLUŞMAKTA. GÜVENLİKLİ, OTOPARKLI VE YEŞİL ALANLARIYLA YATAY YAPILAŞMAYA ÖRNEK MAHALLEYİ GÜZELLEŞTİRECEK BİR PROJE.

BÜTÜN PROJELERİMİZİ ÇEVREYE, KENTE VE KENTLİYE SAYGILI, MÜMKÜN OLDUĞU KADAR YATAY BİR YAPILAŞMA OLMASI İÇİN ÇABALIYORUZ.

ÇÜNKÜ ÇOCUKLARIMIZ VE BİZLER, BU GÜZEL DÜNYADA, DOĞAL DENGEYİ GÜNDEN GÜNE YOK EDEN KÜRESEL ISINMA SORUNU İLE KARŞI KARŞIYA. BU SORUNU ANCAK KENTLERİMİZİ DOĞRU PLANLAYARAK VE ÇEVREYE DOST BİNALAR, YATAY YAPILAR, DAHA FAZLA YEŞİL ALANLAR ÜRETEREK ÇÖZEBİLİRİZ.

ÖNÜMÜZDEKİ 10 YIL İÇİNDE İSTANBUL'DA BÜYÜK BİR DEPREM OLMA İHTİMALİ ÇOK YÜKSEK.

ÜLKEMİZ İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS OLMASI GEREKEN KENTSEL DÖNÜŞÜM MAALESEF YETERLİ HIZ VE DUYARLILIKLA İLERLETİLEMİYOR.

BU NEDENLE; “DOĞRU İŞE DOĞRU İNSAN VE DOĞRU İNSANA DOĞRU YÖNETİM” FELSEFESİYLE SÜRDÜRÜLEBİLİR A+ AKILLI SAĞLAM BİNALAR ÜRETMEK ZORUNDAYIZ.

BONZET GRUP OLARAK, BU SORUMLULUĞUMUZUN FARKINDAYIZ.

BİLİME, SANATA VE ÇEVREYE DUYARLI, GÜZEL NİCE PROJELERDE BERABER ÇALIŞMAYI UMUYOR, HEPİNİZE SÜRDÜRÜLEBİLİR, DOYASIYA YAŞANILABİLİR BİR DÜNYA DİLİYORUZ…

ZEKERİYA TURFANDA

© 2014 - 2019 - BONZET. Site tasarım ve yayın Veboon